درخشش دونده های نابینا و کم بینای هرمزگانی در مسابقات کشوری

چهارمین دوره از مسابقات قهرمانی کشور دومیدانی جوانان و نوجوانان نابینا و کم بینا دختر و پسر به میزبانی استان کردستان شهرستان سنندج با درخشش دو میدانی کاران هرمزگانی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی، عبدالرضا محمدی دبیر هیئت ورزشی نابینایان استان هرمزگان اظهار کرد: در چهارمین دوره از مسابقات قهرمانی کشور دومیدانی جوانان و نوجوانان نابینا و کم بینا دختر و پسر به میزبانی استان کردستان شهرستان سنندج با درخشش دو میدانی کاران هرمزگانی به پایان رسید .

نوجوانان کم بینا و نابینا از جمله امیر محمد رودانی با کسب دو مدال نقره در ماده ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر، سجاد ضیائی با کسب دو مدال ۱برنز و ۱نقره در ماده ۱۰۰متر و پرش طول، امیر علی ایرانپور با کسب مدال برنز در ماده پرش طول و رویا رضوی راد با کسب دو مدال برنز در ماده ۱۰۰متر و ۲۰۰متر و نازنین زهرا چوپانی با کسب یک مدال برنز در ماده پرش طول افتخارات این دوره هرمزگان در این مسابقات بودند.

مربی این نوجوانان کم بینا و نابینا را معصومه بامشاد بر عهده داشت و سیروس ظهیری نیز سرپرست این کاروان از هرمزگان بود. معصومه زارعی، یزدان برخ و زکیه چوپانی نیز دوندگان همراه این ورزشکاران بودند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=10167

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: