نفرات برتر مسابقات پدل برد مشخص شدند

مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات پدل برد در شهر بندرعباس با تجلیل از عناوین برتر همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس؛ مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات پدل برد ویژه آقایان و بانوان در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در ساحل نیگون خلیج فارس با حضور دکتر خادمی مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، مهندس نوبانی شهرداربندرعباس، مسئول کمیته ورزش و تفریحات سالم شهرداری،مدیر مالی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، مسئولان برگزاری مسابقات پدل برد و ورزشکاران این رشته  در سالن انقلاب برگزار شد.

در رده سنی نوجوانان آقایان به مسافت یک کیلومتر، نصیر سلیمانی، برسام رضوی و نیما روان و در قسمت بانوان، یاسمین محمد قاسمی، نازنین محمد قاسمی و ماندانا ساعدی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده جوانان آقایان به مسافت چهار کیلومتر طاها نیرومند، محمد امین داوودی و محمد مهدی ابراهیمی و در بخش بانوان

عسل پر دهقان، نرجس خانچه به مهر و الینا صمدی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده بزرگسالان آقایان به مسافت شش کیلومتر، سعید بر تینا اول شد، هرمز زارعی عنوان دومی را به دست آورد و علی ایران نژاد به مقام سومی دست یافت و در بخش بانوان نیز گلاویژ طهماسبی نفر اول شد، صبا حیدری به مقام دومی رسید و

یگانه سلطانی سکوی سوم را تصاحب کرد.

در بخش پدلینگ جوانان بخش آقایان، کیارش عامری، سعید جعفری و در بخش بانوان هلنا شکوهی، محبوبه صادقی و فائزه ساعدی پور به ترتیب اول تا سوم شدند.

در پدلینگ آزاد آقایان نیز علی محبوبی اول شد، محمدرضا علیزاده به مقام دوم رسید و محمد امین صادقی به اتفاق علی شبستری عنوان مشترک سومی را کسب کردند.

در پدلینگ آزاد بانوان نیز هدیه رنجبر، فاطمه ساعدی پور و مریم علیزاده به ترتیب عناوین اول تا سوم را ازآن خود کردند.

مسن‌ترین شرکت کننده این سری رقابتها نیز عیسی انصاری بود.

در پایان این مسابقه که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس و با همکاری هیئت ورزشهای دریایی و ساحلی استان هرمزگان برگزار شد از نفرات برتر آقایان و بانوان در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با اهدای جوایز نفیس به همراه لوح قهرمانی، تجلیل شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=11150

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: