نفرات برتر جودو بانوان هرمزگان مشخص شدند

مسابقات جودو قهرمانی بانوان استان هرمزگان که در 5 رده سنی و با شرکت 50 جودوکار به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شده بود، با مشخص شدن عناوین برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی ، در رده جوانه ها حلما سالاری و آنیسا ملائی از بندرعباس اول شدند، یسنا روحی و ریحانه فتاحی از بندرعباس به مقام دومی رسیدند و ملیکا خسروی مهر و زهرا ناصری از قشم نیز عنوان سومی را کسب کردند.

در رده خردسالان نیز هانا خادمی و پرینا خاک اول شدند،  سوگل ملکی و الیا جلیلیان عنوان دومی را به دست آوردند و  فاطمه الماسی و هستی ورمزیار نیز به مقام سومی بسنده کردند.

 در تیم دوم خردسالان ملائک خسروی مهر و ثمر قلمی از قشم اول و غزل علی محمدی و سارینا فرهادی از بندر عباس به ترتیب اول و دوم شدند.

در تیم اول رده نونهالان زهرا کشاورزی و پردیس معصوم بابایی،  یلدا واحدی و آیسل علیپور و زهره ناصری به همراه هستی صدر به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند و در تیم دوم نونهالان نیز باران محدث و ریحانه رحیمی اول شدند، محسنه حیدری و مرجان نوروزی عنوان دومی را کسب کردند و عارفه فرج الهی و نازنین خندستان به مقام سومی رسیدند.

در رده نوجوانان مقام اول به عارفه خودستان و فاطمه شوری رسید، فاطمه محبی و آیه دمی نیز دوم شدند و عنوان سومی نیز به ملیکا میرالهی و مهلا میر الهی تعلق گرفت.

در رده جوانان سیده یاسمن سید ابوطالبی و یاسمن درویشی اول شدند و مائده فخاری و زینب سالاری به مقام دومی رسیدند.

داوری این دوره از مسابقات بر عهده آذر حمزه ای، محدثه دهقانی و گلشن کارگر بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=10597

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: