به مناسبت 13 آبان اتفاق افتاد:

حضور جامعه ورزش و جوانان هرمزگان در راهپیمایی پرشور روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

مظفرمهری خادمی نسب مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان باتفاق معاونین اداره کل و همراه با دیگر اقشار جامعه در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز شرکت کرد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان،مظفر مهری خادمی نسب در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان ، با اشاره به گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، این روز را نماد پایداری در برابر استکبار جهانی دانست و اظهار کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان امسال، از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است که هم با اعلام تنفر از عملکرد گذشته و کنونی آمریکا، به‌خصوص در مسئله فلسطین و غزه و هم زمینه‌ای برای فعال‌تر کردن کشورهای اسلامی و جهان غرب در متوقف کردن جنایات رژیم صهیونیستی و اعلام حمایت و یاری رساندن به مردم غزه است.

گفتنی است حاضرین در راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایتکار انزجار خود را نسبت به اعمال شوم و پلید آنها اعلام کردند.

راهپیمایی ۱۳ آبان‌ امروز با حضور گسترده مردم، دانشجویان ، دانش آموزان و جامعه ورزش و جوانان و با شعار « نظم نو جهانی با نسل آرمانی» در سراسر کشور برگزار گردید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=10641

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: