به مناسبت 13 آبان اتفاق افتاد:

حضور جامعه ورزش و جوانان هرمزگان در راهپیمایی پرشور روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

مظفرمهری خادمی نسب مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان باتفاق معاونین اداره کل و همراه با دیگر اقشار جامعه در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز شرکت کرد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان،مظفر مهری خادمی نسب در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان ، با اشاره به گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، این روز را نماد پایداری در برابر استکبار جهانی دانست و اظهار کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان امسال، از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است که هم با اعلام تنفر از عملکرد گذشته و کنونی آمریکا، به‌خصوص در مسئله فلسطین و غزه و هم زمینه‌ای برای فعال‌تر کردن کشورهای اسلامی و جهان غرب در متوقف کردن جنایات رژیم صهیونیستی و اعلام حمایت و یاری رساندن به مردم غزه است.

گفتنی است حاضرین در راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایتکار انزجار خود را نسبت به اعمال شوم و پلید آنها اعلام کردند.

راهپیمایی ۱۳ آبان‌ امروز با حضور گسترده مردم، دانشجویان ، دانش آموزان و جامعه ورزش و جوانان و با شعار « نظم نو جهانی با نسل آرمانی» در سراسر کشور برگزار گردید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=10641

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: