پیام تبریک سازمان بسیج ورزشکاران هرمزگان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان هرمزگان در پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران استان هرمزگان ؛ در پیام سرهنگ پاسدار مهدی لطفی زاده آمده است:

شُکر و سپاس خداوند متعال را که توفیق خدمت به مردم مخصوصا ورزشکاران و جوانان عزیز را به ما عطا فرمود.

ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی روزمره هر انسان دارد که موجب سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

این پدیده به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و برهمین اساس نه تنها یک هفته خاص، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد.
همه می بایست تلاش کنیم تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه قرارگیرد.

هفته تربیت بدنی و ورزش که از ۲۶ مهر ماه (روز تربیت بدنی و ورزش) شروع می شود، فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است.

این هفته، زمان اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.

اینجانب نیز به نوبه ی خود وظیفه می دانم که از همراهی دلسوزانه خدمتگزاران صدیق ورزش استان هرمزگان چه در اداره کل ورزش و جوانان استان ، ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها ، هیئت های ورزشی ،سازمان های مردم نهاد در حوزه ورزش ، همکاران و عزیزان در تربیت بدنی یگان های نظامی و انتظامی استان و شهرستان ها قدردانی نموده و فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش به جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان اعم از نخبگان ، پیشکسوتان،مربیان ،داوران ، قهرمانان ، آحاد مردم شریف و نجیب ورزش دوست ، رسانه های دیداری و شنیداری حوزه تربیت بدنی و ورزش تبریک عرض نمایم.

امید است با تلاش بی وقفه و توان بالای جامعه ورزش کشور به ویژه قهرمانان ارزنده استان هرمزگان، بیش از پیش شاهد افتخار آفرینی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی در سراسر جهان باشیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=10500

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: