افتخاری دیگر برای هرمزگان

هرمزگان قهرمان فوتبال کارگران کشور شد

تیم فولاد هرمزگان به نمایندگی از هرمزگان در دیدار نهایی مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران کشور با غلبه بر تیم سیمان خوزستان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی، در دیدار نهایی نیز پس از تساوی دو تیم فولاد هرمزگان و سیمان خوزستان با نتیجه یک بر یک، کار دو تیم به ضربات پنالتی کشید که تیم فولاد هرمزگان موفق شد با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری دست یابد و کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد.
صابر رضایی تک گل فولاد هرمزگان را در دیدار نهایی به ثمر رساند. تیم‌های منقطه ویژه خلیج فارس و پالایشگاه نفت بندرعباس به ترتیب سوم و چهارم شدند.
در این رقابت‌ها میلاد مریدی، رامین پور درویش، مسعود رزم پوش، مظفر خسرو انجام، افشین آشیان، حسین پورخادم، بهروز سلطانی زاده، اکبر متدین، محمود رسولی، علیرضا ایسینی، علیرضا رامشگر، ادریس کوهی، صابر رضایی، سجاد نجفی، مصطفی کهوری، جاسم آهنی، ابوذر راسته، علیرضا فاتح پور، اصغر آذوق، عرفان ابوالقاسمی، اکبر علیزاده، ابراهیم چوب دست، میلاد قنبری، صادق چمیده و حسن غلامی به عنوان بازیکن و سبحان کوهی به عنوان سرمربی، جاسم مرادی مدیر تیم، مرتضی آردین، حسن زمانی و سجاد آشوری مربیان، سجاد رنجبر پزشکیار و مجید حفاری تدارکات در تیم فولاد هرمزگان حضور داشتند.
این مسابقات از ۱۲ تا ۱۹ اسفندماه به میزبانی شرکت‌های فولاد هرمزگان، فولاد کاوه، پالایشگاه نفت بندرعباس و منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با حضور ۸ تیم در دو ورزشگاه پالایشگاه نفت بندرعباس و تختی بندرعباس برگزار شد.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=11183

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: