“میمند” قهرمان مسابقات فوتسال یادواره شهید بنیامین کفاشپور

تیم فوتسال میمند  قهرمان پانزدهمین دوره فوتسال جام نوروز ۱۴۰۲یادواره شهیدفوتبالیست بنیامین کفاشپور شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرمزگان ورزشی مسابقات فوتسال جام نوروز روستای میمند منطقه فارغان که از چهارم فرودین ماه سال جاری با حضور یازده تیم در دو گروه ‌جریان داشت با مشخص شدن عناوین برتر به کار خود پایان داد.
در بازی پایانی این سری مسابقات و با حضور علاقمندان فوتسال و جمعی از مسئولان، تیم فوتسال میمند  موفق شد با نتیجه   ۶ بر ۵  اتحاد مزرعه را شکست دهد و مقام قهرمانی را از آن خود سازد.
در دیدار رده بندی نیز تیم اتحاد شاهرود توانست ۴ بریک حریف خود اتحاد رحیم آباد کشرودخانه را شکست دهد و عنوان‌ سومی مسابقات را کسب‌ کند.
این گزارش می افزاید: جام اخلاق این مسابقات به تیم فوتسال اتحاد رحیم آباد کشرودخانه رسید، حجت شهبازی از تیم اتحاد مزرعه با ۱۵ گل زده  بهترین گلزن مسابقات شد، مهرتاش آور از تیم مهرنوین فارغان به عنوان بازیکن با اخلاق معرفی شد، امیرحسین حاجی زاده از تیم میمند عنوان پدیده مسابقات را از آن خود کرد و بهزاد دهقانی از تیم  فوتسال میمند توانست عنوان بهترین دروازه بان این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.
گفتنی است در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور برخی مسوولین برگزار شد از تیم‌های شرکت کننده و نفرات برتر و همچنین داوران و مسوولان برگزار کننده این مسابقات تقدیر شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=4040

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: