فولاد‌ هرمزگان مقتدرانه قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی امیدهای کشور شد

در روز پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی امیدهای کشور، تیم فولاد هرمزگان توانست با ثبت سومین پیروزی پیاپی و برد مقتدرانه 7 بر 3 برابر پارس جنوبی بوشهر، بر بام ایران بایستد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی، تیم فولاد هرمزگان در مرحله نهایی مسابقات توانسته بود تیم های صدرشیمی یزد و دکتر تامین اصفهان را نیز شکست دهد.

در آخرین دیدار، امیرحسین حمزه پور چهار بار، روح الله صفا دوبار و امیرحسین دهقانی برای فولاد هرمزگان موفق به گلزنی شدند. همچنین امیرحسین حمزه پور با ۱۵ گل عنوان آقای گلی این مسابقات را برای فولاد هرمزگان به دست آورد.

گفتنی است که اعضای کادرفنی تیم ملی شامل علی نادری، علی رحیمی و محمد میهن دوست به دعوت باشگاه فولاد هرمزگان از نزدیک نظاره‌گر این مسابقات بودند.

کادرفنی تیم فولاد هرمزگان در این رقابت‌ها را مهدی شهبازی مدیر تیم، جاسم زارعی سرمربی، محمد پویه مربی، محسن ضمیری پزشکیار و مصطفی ذاکری تدارکات نیز تشکیل دادند.

همچنین امیر حسین حمزه پور، عبدالعظیم پزشک، امیرحسین دهقانی، طاها پورراست، آرشام قلندری، عبدالله پسادیده، امیرحسین عاشوری، علی عمران زاده، عمار دیودل، فیض الله جعفری، سهیل لاچین، روح الله صفا، محمد رحیمی، علیرضا مولدزاده و محمد امین خورشید نژاد بازیکنان فولاد هرمزگان را تشکیل دادند.

پیش از این تیم جوانان فولاد هرمزگان در فصل جاری مسابقات توانسته بود با اقتدار جام قهرمانی لیگ برتر کشور را از آن خود کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=10826

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: