جشنواره جوان، امید و آینده در بندرعباس برگزار شد

به مناسبت هفته جوان و ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) جشنواره جوان، امیدو آینده با حضور دکتر خادمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان و جمعی از مسئولین آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودک و نوجوان بندرعباس برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان،مظفرمهری خادمی نسب سرپرست اداره ورزش وجوانان در این جشنواره اظهارداشت:بمناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع)و روز جوان مراسم تجلیل از جوانان برتر و نخبه استان را داریم ودر هفته جوان نیز ۵۳ برنامه در شهرستان بندرعباس و استان هرمزگان تدارک دیده ایم و امروزدر خدمت جوانانی هستیم که نخبه های برگزیده استان در حوزه های مختلف هستند.
وی افزود: در تمامی شرایط جوانان هرمزگانی نشان دادند که می توانند در تمامی عرصه ها بدرخشند وجواناناین استان صاحب تخصص و حرفی برای گفتن درحوزه علم و فناوری، دانشجویی، فضای مجازی و..جوانان دارند و صاحب نظر و توانمندهستندکه امیدواریم شاهد افتخارآفرینی این جوانان در سطح ملی و بین المللی باشیم و امروز مفتخریم که از این جوانان تجلیل خواهد شد.
این مقام مسئول اظهار کرد: ما با برنامه ریزی هایی که درسطح استان بعنوان دبیرخانه ستاد انجام داده ایم سعی نموده ایم برنامه‌ ریزی هایی را برای جوانان انجام دهیم ودرحوزه جوانان کارهای زیادی در زمینه اشتغال،ازدواج و …وجود دارد که باید با همت همه مسئولین انجام دهیم.
خادمی نسب بیان کرد:به طور حتم از تمامی ظرفیت ها بهره می بریم تا سازمان های مردم نهاد نقش پر رنگ تری در جامعه داشته باشندو تلاش خواهیم نمودتاخانه های جوان را در تمامی شهرستان ها فعال می کنیم.
وی افزود: جوانان ما باید هویت خود را بشناسند و بر اعتماد و باورشان افزوده شود تا در آینده بعنوان مدیران این استان فعالیت داشته باشند.
نرگس منتظری مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری بیان داشت:جوان روح و سرمایه جامعه است وجوانان ما باید از این فرصت جوانی به نحو احسن استفاده کنند و از تمام توانمندی های خود در جهت رشد و شکوفایی و آینده خود بهره ببرند.
وی با اشاره به اینکه در مقطع کنونی بیشتر از هر برهه زمانی دیگری به فکر و نبوغ و خلاقیت جوانان نیازمندیم، یادآور شد: جوان سرشار از روحیه و انگیزه و توانایی بوده و به‌کارگیری این ظرفیت‌های مهم زمینه افزایش خودباوری و اعتماد به نفس آنان را فراهم خواهد کرد.
سرپرست اداره کل بانوان و امورخانواده استانداری یادآورشد: از جوانان نخبه درخواست دارم که کارهایی که هنوز به انجام نرسیده است را دنبال کنند تا به نتیجه بیانجامدوبرای احقاق حقوق شهر و استانمان که پایتخت اقتصادی کشورمان است تلاش کنیم.
منتظری بیان داشت: تجربه نشان داده که اعتماد به جوانان با کسب نتایجی ایده‌آل همراه شده و هر جامعه‌ای که به دنبال نیل به اهداف خود است، نباید از احیای برنامه‌های مرتبط به امور جوانان غفلت کند.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=1016

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: