استاندار هرمزگان با بازیکنان و مربیان تیم شهرداری بندرعباس دیدار کرد

استاندار هرمزگان در دیدار با بازیکنان و مربیان تیم شهرداری بندرعباس عنوان کرد: حل مسائل مالی تیم شهرداری بندرعباس در اولویت قرار دارد استاندار هرمزگان، با بیان اینکه مسائل و مشکلات تیم شهرداری بندرعباس همواره مورد رصد و پیگیری قرار گرفته است، گفت: حل مسائل مالی تیم شهرداری بندرعباس در اولویت قرار دارد و امیدواریم در سال جدید بتوانیم با کمک هم اتفاق خوبی را برای استان رقم بزنیم

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، مهدی دوستی عصر امروز در دیدار با بازیکنان و مربیان تیم شهرداری بندرعباس در ورزشگاه خلیج فارس، اظهار کرد: علی‌رغم اهمیت توسعه ورزش همگانی، توجه به ورزش قهرمانی و به ویژه فوتبال به‌دلیل نشاط آفرینی و علاقه‌مندی طیف گسترده‌تری از جامعه به این حوزه، در تخصیص اعتبارات مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت.

وی افزود: علی‌رغم همه مشغله‌هایی که وجود دارد، نتایج تیم شهرداری بندرعباس را مورد پیگیری قرار می دهم، چرا که موفقیت این تیم افتخاری برای استان است.

استاندار هرمزگان، با بیان اینکه مسائل و مشکلات تیم شهرداری بندرعباس همواره مورد رصد و پیگیری قرار گرفته است، گفت: حل مسائل مالی تیم شهرداری بندرعباس در اولویت قرار دارد چرا که همه بحران‌هایی که در فوتبال ایجاد می‌شود وابسته به منابع مالی است و امیدواریم در سال جدید بتوانیم با کمک هم اتفاق خوبی را برای استان رقم بزنیم.

وی با اشاره به پیگیری مشکلات این تیم از سوی شهردار بندرعباس، مدیرکل ورزش و جوانان و سرپرست تیم ، بیان کرد: با توافق کلی که در سال گذشته حاصل شد، امیدواریم در سال جدید در خصوص ایجاد زیرساخت‌های لازم از جمله ورزشگاه مناسب اتفاقات خوبی رقم بخورد و از ظرفیت شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان نیز بهره خواهیم گرفت.

مهندس دوستی، توسعه ورزش در محلات را عامل مهمی برای پیشگیری از اعتیاد عنوان گرفت و گفت: هر چقدر در امر ورزش سرمایه گذاری صورت بگیرد، به نسبت بسیار بزرگتری از اعتیاد و دیگر مشکلات اجتماعی پیشگیری می کند.

استاندار هرمزگان همچنین مبلغ دومیلیارد ریال به عنوان عیدی به بازیکنان تیم شهرداری بندرعباس اهداء کرد.

پیش از این نیز پنج میلیارد ریال برای انعقاد قرارداد با بازیکنان شهرداری بندرعباس از سوی استانداری هرمزگان تخصیص پیدا کرده بود.

تیم شهرداری بندرعباس در گروه الف رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه‌های کشور با مربیگری خلیفه اصل و با ۳۰ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

شهردار بندرعباس، مدیر سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز در این مراسم حضور داشتند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=1143

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: