ازحق مغفول‌مانده فوتبال هرمزگان باید دفاع کرد

مشاور عالی استاندار در امور ورزش و جوانان گفت: رسانه‌ها ضمن مطالبه گری، باید از من بخواهند تا ازحق فوتبال و ورزش استان که سالیان سال مغفول مانده، دفاع کرده و به سرانجام برسانم.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی، عباس سرخاب مشاور عالی استاندار در امور ورزش و جوانان هرمزگان امروز در یک گفت و گوی خبری با بیان اینکه انتظار داریم رسانه های فعال در کنار ما باشند تا مطالبات ورزش استان را با کمک یکدیگر به سرانجام برسانیم، تصریح کرد: در این راه اگر قلم یا نوشته ها فقط در راستای انتقاد باشد کار ما نیز سخت تر خواهد شد و به همین دلیل از رسانه ها می خواهم به صورت کاملا منطقی از استاندار بخواهند و به ما انرژی بدهند تا گامهایمان را برای تقویت هر چه بهتر ورزش استان محکمتر برداریم.

عباس سرخاب در بخشی دیگر با اعلام اینکه به عنوان رابط بین استاندار و جامعه ورزشی استان در بحث ورزش هر کاری از دستم بر بیاید انجام می دهم خاطرنشان ساخت: قطعا رسانه ها و خبرنگاران تجربه خیلی خوبی دارند و انتظار داریم با حمایت آنها به مقصد برسیم و اگر نقاط ضعفی در برنامه های ما وجود دارد، کمک کرده و تذکر بدهند.

بهترین بازیکن جام باشگاه‌های آسیا در سال ۱۹۹۰ ضمن استقبال از ایده و طرحهای مبتکرانه به منظور ارتقای ورزش استان ادامه داد:رسانه ها باید از عباس سرخاب بخواهند تا کار انجام دهد چرا که من خود را برای سخت ترین چالشها آماده کرده ام، هیچ واهمه ای ندارم و فقط به دنبال اینم که فوتبال هرمزگان را به سرانجام برسانم.

وی با اذعان به این مطلب که رسانه ها باید مطلب بنویسند و  مرا وادار کنند که برای ورزش استان بجنگم و امتیاز بگیرم، اضافه کرد: اعتقاد راسخ دارم اگر رسانه ها به صورت هفتگی از عباس سرخاب گزارش بخواهند و با قلم خود به سمت من انرژی مثبت روانه کنند، قطعا به اهداف خودمان می رسیم.

پایان پیام/

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=4503

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: