آکادمی باشگاه استقلال در بندرعباس تاسیس خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان با سردار مصطفی آجرلو مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی، ورزشی استقلال تهران در محل این باشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار مهندس دوستی با تشریح وضعیت ورزش استان هرمزگان و علاقه مردم این استان به ورزش‌های تیمی به خصوص رشته فوتبال، از برنامه‌های استان برای حمایت از ورزشکاران و پرورش استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختلف خبر داد.

وی همچنین از حمایت حداکثری مدیران استانی از باشگاه‌های فوتبال استان برای صعود به لیگ برتر و حضور در جمع برترین تیم‌های کشور برای دفاع از سابقه فوتبال این استان خبر داد.

در این دیدار مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه استقلال تهران نیز با تقدیر از تلاش‌های استاندار هرمزگان به منظور حمایت از ورزشکاران استان و پیگیری‌های وی در جهت توسعه ورزش در هرمزگان، از هرمزگان به عنوان استانی که می‌تواند در سطح اول فوتبال کشور حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد یاد کرد.

آجرلو با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ورزشی هرمزگان، از آمادگی باشگاه استقلال برای سرمایه گذاری بر روی استعدادهای این استان در رشته‌های ورزشی مختلف به ویژه در فوتبال خبرداد.

در پایان این دیدار و با توجه به استعدادها و ظرفیت‌های استان هرمزگان در ورزش، بویژه رشته فوتبال و همچنین برنامه ریزی‌های خوب، سابقه طولانی و کسب افتخارات زیاد در سطوح داخلی و بین المللی باشگاه استقلال مقرر شد این باشگاه پر هوادار یک آکادمی در بندرعباس ایجاد کند.

این آکادمی با همکاری استانداری هرمزگان، باشگاه استقلال و ستاد مبارزه با مواد مخدر ایجاد خواهد شد که می‌تواند نقش بسزایی در توسعه ورزش و استعدادیابی از نوجوانان و جوانان استان و معرفی به باشگاه‌های مختلف کشور باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=1337

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: