همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و ولادت با سعادت امیر المومنین حضرت علی (ع) در حاجی آباد برگزار شد

0
284

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و‌جوانان شهرستان حاجی آباد همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه مبارک فجر و ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت (ع) امروز صبح از روبروی دفتر امام جمعه شهرستان حاجی آباد آغاز و پس از طی کردن مسیرهای منتهی به میدان امام و بلوار معلم در پارک عمران به پایان رسید.

خرم نسب فرماندار حاجی آباد ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هدف از برگزاری این همایش را توسعه ورزش های همگانی و نشاط اجتماعی برشمرد و گفت احداث، تعمیر و تجهیز زمین های ورزشی از جمله پروژه های پیش بینی شده ای است که در این ایام مبارک افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی در ادامه یادآور شد،احداث و ساماندهی پارک ارمغان نیز از دیگر پروژه های است که در راستای توسعه فضاهای تفریحی و ایجاد شور و نشاط در بین خانواده ها به بهره برداری خواهد رسید.

در پایان این همایش نیز به قید قرعه به شرکت کنندکان جوایزی به رسم یادبود از سوی دفتر امام جمعه ،اداره اقاف و اداره ورزش و جوانان اهدا شد و از مدال آوران در مسابقات کشوری و استانی در رشته های کشتی، تکواندو و دوچرخه سواری تجلیل به عمل آمد.

خبرنگار افتخاری:مریم دهقانی نظام آبادی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید