اعزام تیم منتخب ووشو برزگسالان استان هرمزگان به پیکارهای انتخابی تیم ملی مردان

0
275

تیم منتخب ووشو بزرگسالان آقایان استان هرمزگان پس ازحضور درگلزار شهدای بندرعباس وتجدید پیمان و میثاق با آرمانهای مقدس شهدا عازم مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو بزرگسالان در تهران شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی به نقل از روابط عمومی هیأت ووشو استان هرمزگان، تیم منتخب استان سه‌شنبه ۱۱ بهمن‌‌ماه به رقابت‌های قهرمانی ووشو مردان کشور به میزبانی تهران اعزام شد.

ثبت‌نام و وزن‌کشی رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ووشو آقایان از صبح روز چهارشنبه ۱۲ بهمن‌ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیات تهران، انجام گردید.

مسابقات این دروه از رقابت‌ها بمدت ۳ روز از ۱۳ لغایت ۱۵ بهمن‌ماه با حضور ووشوکارانی از سراسر کشور در دو بخش ساندا و تالو جهت اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو و پیکارهای جهانی ووشو برگزار خواهد شد.

تیم ووشو مردان استان با ۷ سانداکار و یک تالوکار عازم این رقابت‌ها شد، محمدرضا بهرمن به عنوان سرمربی، ابراهیم یوسفی به عنوان مربی ، ابوذر احمدی به عنوان سرپرست اعضای کادر فنی تیم را تشکیل می‌دهند و رضا فتحی‌مقدم به عنوان روابط‌ عمومی جهت پوشش خبری و تصویری به همراه ووشوکاران استان عازم این رقابت‌ها شدند.

نفرات اعزامی تیم از سوی سازمان تیم‌های منتخب ووشو استان بشرح زیر اعلام گردید:

مهران مهرانی بازیکن وزن ۵۲- کیلوگرم
نجم‌الدین علیمرادی بازیکن وزن ۵۶- کیلوگرم
مهزیار محمدنژاد بازیکن وزن ۶۰- کیلوگرم
عیسی آرسیون بازیکن وزن ۶۵- کیلوگرم
سلیمان براندیش بازیکن وزن ۷۵- کیلوگرم
کیانوش زینلی بازیکن وزن ۸۰ کیلوگرم
فرشاد مداح بازیکن تای‌چی‌چوان و تاچی‌جین

گفتی است محمدمنصور دست‌افکن بازیکن وزن ۶۰- کیلوگرم استان نیز به عنوان سانداکار تیم منطقه آزاد قشم به میدان خواهد رفت.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید