نشست صمیمی سازمانهای مردم نهاد جوانان استان با مدیرکل ورزش وجوانان استان برگزارشد

نشست صمیمی سازمانهای مردم نهاد جوانان استان با حضور دکتر رئوفی معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، امیرتیموری مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری، امیاری مدیرکل ورزش وجوانان استان در محل مرکز تاریخی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزگان ورزشی ، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در این نشست صمیمی اظهارکرد: جوانان این استان واقعا سرشار از استعداد هستند ودر جای جای این استان استعدادهای فراوانی وجود دارد.
محمودرضا امیاری با بیان گزارشی از عملکرد ورزش و سمن‌های جوانان استان به نقش ستودنی سازمان‌های مردم نهاد جوانان در دوران کرونا اشاره کرد و گفت: حمایت دولت از سمن‌ها و جوانان و تلاش استان در این زمینه، اکنون تعداد سمن‌های حوزه جوانان به بیش از۷۲سمن رسیده است ضمن اینکه یکی از استان‌های پیشرو در ارائه تسهیلات ازدواج و ثبت آنها هستیم.
متولی ورزش و جوانان استان بیان داشت: سازمانهای مردم نهادجوانان استان، به طور خاص در افزایش مشارکت های اجتماعی شهروندان نقش ایفا می کنند و در این مدت کارهای بسیار خوبی در حوزه جوانان انجام شده است و سمن ها همیشه در کارها و مسئولیتهای مختلف اجتماعی حضور چشمگیری از خود نشان داده اند وهرساله افزایش سمن ها را در اداره کل ورزش و جوانان استان شاهد هستیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان تاکید کرد: کیفی سازی فعالیت های سازمانهای مردم نهادجوانان استان یکی از دغدغه های مهم ما و از اولویت های کاری ما است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان دراین جلسه ضمن تبریک ماه ربیع الاول و وفاق و همدلی وفرارسیدن هفته تربیت بدنی اظهارداشت:در هر کجاکه قرار دارید مروج اخلاق باشید ونسل جوان با اراده خود می توانند آینده روشنی برای خود و کشور رقم بزنند.
رئوفی بیان داشت: با ایجاد کمیسیون‌های تخصصی جوانان، قطعا جوانان خواهند توانست با گام‌های تخصصی خود برای حل مشکلات کشور پا به میدان بگذارند و امور روزمره کشور با نگاه تخصصی و حرفه‌ای آنها پیش رود.
وی تصریح کرد: جوانان آینده سازان این مملکت هستند و باید خود را برای ساختن کشور به دانش و مهارت مجهز کنند.
لازم بذکراست.دراین جلسه از سازمانهای مردم نهادجوانان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تقدیر بعمل آمد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=498

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: