برنامه‌های هفته پارالمپیک در هرمزگان اعلام شد

در آستانه هفته پارالمپیک، جلسه برنامه‌ریزی همایش ویلچرانی و جشنواره ورزشی جانبازان ۷۰ درصد هرمزگانی در دفتر مدیرکل بنیاد هرمزگان برگزار شد.

به گزارش ایسنا جلسه برنامه‌ریزی همایش ویلچرانی و جشنواره ورزشی جانبازان ۷۰ درصد هرمزگانی، با حضور مدیر کل و معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، دبیر هئیت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان و رئیس بنیاد بندرعباس برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ضمن تشکر از همکاری هئیت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان با این نهاد، گفت: هدف از برگزاری جشنواره یاد شده، تشویق و تقویت فعالیت‌های ورزشی در بین جانبازان است و بی‌تردید با تعامل و همکاری بنیاد و هئیت ورزش‌های جانبازان و معلولان هرمزگان، همایش ویلچرانی و جشنواره ورزشی جانبازان ۷۰ درصد به نحو احسنت در هفته پارالمپیک اجرا می‌شود.

عطا ناوکی ضمن استقبال از اجرای فعالیت‌های ورزشی ویژه ایثارگران استان هرمزگان، افزود: از هرگونه فعالیتی که منجر به ترویج و تقویت ورزش در بین جامعه هدف، به خصوص جانبازان ۷۰ درصد شود، با جدیت حمایت می‌کنم.

حسن کامجو دبیر هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان هرمزگان ضمن تشریح برنامه‌های هفته پارالمپیک، گفت: اولین روز از هفته پارالمپیک که ۲۴ مهرماه آغاز می‌شود، همایش ویلچرانی برگزار خواهد شد و ۲۷ مهر نیز جشنواره ورزشی جانبازان ۷۰  درصد همراه با برنامه‌های شاد و مفرح و چندین فعالیت ورزشی اجرا می‌شود.

در این جلسه که غلام فتح‌آبادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس و راضیه سعیدی‌فر کارشناس مسئول اداره ورزش و اردوهای بنیاد هرمزگان نیز حضور داشتند، پیشنهادهایی در راستای اجرای هر چه بهتر همایش و جشنواره ورزشی فوق‌الذکر همراه با شرح وظایف اعلام شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://hormozganvarzeshi.ir/?p=504

کامبیز حسین پور

کامبیز حسین پور

من از سال 1370 در مطبوعات استان هرمزگان در حال فعالیت هستم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: